Tadilat Sonrası Temizlik Şirketi

tadilat-sonrasi-temizlik-firmasi

Tadilat Sonrası Temizlik Şirketi

Net Temizlik Şirketler gurubu olarak oturmakta olduğunuz ev veya iş yerinizdeki yada yeni oturmayı düşündüğünüz konut ve haneler için tadilat ve dekorasyon işleri gerekebilmektedir. Örneğin mekanda bulunan tavanı değiştirip asma tavan yaptırmak istemeniz yada büyük bir oda veya salonu alçıpan veya duvarla bölmek gibi türlü işlere tadilat diyoruz.Siz değerli tüketicilerin istekleri doğrultusunda tadilat ve dekorasyon ustalarımız tamamen harika bir tasarımlar ortaya çıkartarak güzel işlere imza atmışlardır. Fiyat ve zaman bakımından oldukça esnek olan firmamız gerek tadilat ve dekarasyon işleri gerekse tadilat ve dekorasyon sonrası temizliği‘ni profesyonel kadromuz ile kusursuz olarak yapmaktayız.

Tadilat ve Dekarasyon Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır.?

Tadilat sonrası temizlik işine başlamadan önce ortamda kalan moloz ve atıklar toplanır. Sonrasında tavandan zemine kadar camlar dahil olmak üzere ince temizlik yapılır.Duvar ve yerlerde bulunan harç, boya vs. lekeler kazınılarak çıkartılır.Ortam hijyenik ve temiz olması için gerekli çalışmalar devam eder. Kapılar, var ise dolap vs.Baştan aşağıya kapı dili ve menteşeler dahil detaylı temizlenerek toz ve kirden arındırılır. Siz değerli tüketicilerimizin daha fazla memnuniyeti açısından işimizi titizlikle yapmaktayız.

tadilat-dekarasyon-isleri

Tadilat ve Dekarasyon için İzin Gereklimi !

Kimi tadilatlar için inşaat izni almak gerekirken kimi için bu izne gerek görülmüyor. Bazı yapılarda ruhsatlı dahi olsa tadilat yapılması yeniden bir ruhsat alma zorunluluğunu doğurabiliyor. Eğer tadilat ruhsatı alınmaz ise yapılan onarım ve değişiklikler kaçak sayılabiliyor.

Tadilat yapılan yapıda herhangi bir değişiklik gerçekleşmezse, bu durumda ruhsat alınmasına gerek görülmüyor. Dolayısıyla yapı tadilatı için vergi, harç gibi masraflarla da karşılaşılmıyor.

tadilat-sonrasi-temizligi

Hangi Tadilatlar için Ruhsat Alınmıyor? 

Tadilatlarda izin zorunluluğu olduğunu ancak bazı tadilatların izne tabi olmadığını belirttik. Peki hangi tadilatlar için ruhsat almaya gerek yok?

Derz, iç ve dış sıva, boya, badana, oluk, dere, doğrama, döşeme ve tavan kaplamaları, elektrik ve sıhhi tesisat tamirleri ile çatı onarımı ve kiremit aktarılması ve yönetmeliğe uygun olarak mahallin hususiyetine göre belediyelerce hazırlanacak imar yönetmeliklerinde belirtilecek taşıyıcı unsuru etkilemeyen diğer tadilatlar ve tamiratlar ruhsata tabi olmuyor.

tadilat-sonrasi-temizlik-fiyati

Net Temizlik Tadilat Sonrası Temizlik Şirketleri Telefonu : 0850 304 63 78

Tüm istanbul Anadolu ve Avrupa yakasında Net Group Temizlik Şirketi olarak tadilat sonrası temizlik hizmeti‘nde sunmuş olduğumuz fiyat ve zaman hakikaten çok iyi olmakla beraber bizi bu sektörde vazgeçilmez yapmaktadır. İşimizi asla oldu bittiye getirmiyoruz.Çalışan tüm personelimiz yaptıkları işin hakkını tamamıyla vermektedirler.

tadilat-sonrasi-temizlik-sirketi

Binalarda tadilat izni!

Apartman Yönetim Planına göre ana gayrimenkul üzerinde yapılacak tadilat gibi işler için kat maliklerinin izni gerekiyor. Kat maliklerinin onaylaması halinde söz konusu tadilat gerçekleşebiliyor.

Buna karşın kat malikleri ortak alanlar dışında, kendi bağımsız bölümünde de ana gayrimenkule zarar verici nitelik taşıyan tadilatları yapamıyor. Konu ile ilgili hüküm aşağıda bulunuyor.

İzin ile Yapılabilecek İşler:

Madde 36- Kat maliklerinden herhangi biri, tüm kat maliklerinin rızası olmadıkça; ana gayrimenkulün ortak yerlerinde inşaat, onarım ve tesisler ile değişik renkte dış badana veya boya yaptıramaz. Kendi bağımsız bölümünde ise, ana yapıya zarar verecek nitelikte onarım, tesis ve değişiklik yapamaz.

Ancak; tavan, taban veya duvarla birbirine bağlantılı bulunan bölümlerin bağlantılı yerlerinde, bu bölüm maliklerinin ortak rızalarıyla, ana yapıya zarar vermeyecek onarım, tesis ve değişiklik yapılabilir.

tadilat-temizliği

Tadilat Sonrası Temizlik Şirketi Etiketlerimiz:

tadilat sonrası temizliği, tadilat sonrası temizlik, tadilat sonrası temizlik şirketi, tadilat sonrası temizlik şirketleri, tadilat sonrası temizlik firması, tadilat sonrası temizlik firmaları, tadilat sonrası temizlik hizmeti, tadilat sonrası temizlik hizmetleri, tadilat sonrası temizlik işleri, tadilat sonrası temizlik fiyatları, tadilat sonrası temizlik şirketi telefonu, tadilat sonrası temizlik şirketi istanbulistanbul tadilat sonrası temizlik şirketleri

tadilat-dekarasyon-sirketi

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Site Ekle |Online Alış Veriş Merkezi | Web Site Ekle |