Koltuk Temizlik Şirketi

koltuk-yikama-sirketi

Koltuk Temizlik Şirketi

Temizlik şirketleri olarak tüm İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelere koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Dışarıdan çok basit gözüken bu hizmet branşımız aslında oldukça uğraştırıcı ve zahmetli bir iştir.Piyasada bulunan sözde koltuk temizlik sirketleri bu hizmeti oldukça basite alarak çok uçuk fiyatlar vermekle beraber bahsettiği hizmetleri yapmamaktadırlar.Firmamız koltuk temizlik şirketi adına yetiştirdiğimiz personel ve ekiplerimizi gerek yurt dışı ve gerekse yurt içinde başarılı bir kurstan geçirerek sahaya çıkartmaktayız.

Siz değerli tüketicilerimizin memnuniyeti açısından yapılan bu hizmeti tamamen profesyonelce yaparak oldukça yüksek referanslar almaktayız.Şirketimizde ekip şefimiz dahil olmak üzere koltuk yıkama işin de her geçen gün hızla büyüme sebebimiz almış olduğumuz müşteri memnuniyetleri yanı sıra vermiş olduğumuz düşük fiyatlar ve kaliteli bir işçilikten geçer. Bu alanda firmamız çok yeni olmasına karşın sınırsız sayıda müşterilerimiz bulunmaktadır.

Kendimizi övmek gibi olmasın ama hemen hemen hergün karşılaştığımız müşteri şikayetlerinde tüketicilerin sürekli olarak dile getirdiği beceriksiz işçiler ve alınan paralar malesef sürekli gündemimizde yer almaktadır.

Bu olay karşısında yapabilecek tek şey siz değerli tüketicilerimizin bizimle görüşmeden mutlaka başka bir koltuk yıkama şirketi ile çalışmamasıdır.

Bizi bu kadar tavsiye etmelerinin nedeni nedir acaba ?

Yapmış olduğumuz anket ve müşteri görüşlerinde almış olduğumuz cevaplardan bir kaç tanesi şu şekildedir.: Önelikle koltuk yıkama şirketi çalışan personelin bu işe uygun kılık ve kıyafetleri, müşteri arasındaki diyalogları, vadedilen hizmetin yapılması gibi maddeler ön plandadır.

Sizlerde ucuz fiyata kaliteli bir hizmet almak istemezmisiniz !

Neden olmasın biz net temizlik adına siz tüketicilerimize en kaliteli bir hizmet sunmak için buradayız.

koltuk-temizligi

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır ?

Koltuklarınız için yapılacak olan temizlik için aşağıda bulunan tavsiyelerden yararlanabilirsiniz.

Detaylı bir koltuk temizliği işi bizim tarafımızdan yapılmalıdır. Yıkama sırasında döşemelik kumaşlarınıza zarar gelebileceği gibi, yıkama sonrasında koltukların tam olarak kurutulamaması hem insan sağlığı hem de kumaş lifleri için olumsuz sonuçlara yol açacaktır.

Kuruma süresi, döşemenin türüne ve durumuna bağlı olarak farklılık gösterebildiği için koltuk yıkama ve kurutma işlemi özel ekipmanlar kullanılarak yapılmalıdır. Siz Tüketicilerimiz yapabilecekleri biraz sınırlıdır. Unutmayın yanlış müdahale koltuğunuzda bulunan küçüçük lekeyi aksine daha da büyüterek içinden çıkılmaz hale getirebilir.
Döşemelik Kumaş ve Koltuk Yıkama Tavsiyeleri Nelerdir ?

Koltuk kılıfları için kumaş talimatında yıkama verilmişse eyer renklerine göre ayırdıktan sonra yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Yıkama işleminden önce fermuar ve çıtçıtları kapatmayı asla unutmayınız.

Elde yıkama yapılacaksa her zaman soğuk su kullanın. Koltuk kılıfını suya sokmadan önce sabun veya deterjanın tamamen çözülmüş olması önemlidir. Koltuk kılıfını fazla çitilemeden nazikçe yıkayın sonra iyice durulamaya dikkat edin.

Koltuk, kanepe, sandelyeleri yerinde temizlemeniz gerekiyorsa öncelikle döşeme kumaşın üzerini elektrik süpürgesiyle vakumlamanız gerekir. Her bölgeye ulaşabilmek için, elektrik süpürgenizin uygun ağızlıklarını kullanabilirsiniz. Koltuk veya benzeri döşemeleri kuru olarak fırçalamak, genelde tozu dağıtmaktan ve daha çok işlemesine neden olmaktan başka bir işe yaramaz.

Koltuk yüzeyindeki tozları elektrik süpürgesi yardımıyla aldıktan sonra su ve ağartıcı içermeyen deterjan karışımını bir beze veya kağıt havluya emdirin ve döşemelik kumaşı silin. Silme işlemi sırasında en az düzeyde su kullanımına dikkat edilmesi olası bir kuruma sorununun ve koltuk döşemesinin nemli kalmasının önüne geçebilir. Kurumanın hızlandırılması için elektrik süpürgesiyle vakumlayabilirsiniz. Silme işlemine başlamadan önce renklerin solmayacağından ya da başka türlü bir zarar gelmeyeceğinden emin olmak için koltuk, kanepe veya sandalyenizin görünmeyen küçük bir yerinde denemeler yapmanız faydalı olacaktır.

Bu saymış olduğumuz koltuk yıkama ile ilgili püf noktalardan sadece bir kaç tanesidir.

En son teknolojiye sahip ıslak-kuru endüstriyel tipi vakum makinamız ile koltuklarınızın içine gizlenen kirleri,tozları temizleyerek koltugunuza eski canlılığını kazandırıyoruz. Koltuklar açmalı- kapamalı ise raylarının yağlanması gibi diğer hizmetlerimiz de bulunmaktadır.Bu hizmetimiz tüm ev yada iş yerindeki koltuk, kanepe ürünlerinde geçerlidir. Özellikle tüm istanbul ilçelerine aynı gün hizmetimiz mevcuttur.

Biz koltuk yıkama işlerinde ağırlık olarak son teknoloji makine yardımı alarak kullandığımız temizleme maddelerinin de yurt dışından özel olarak ithal edip işimizi profesyonel olarak sunmaktayız.

Herhangi bir soru ve görüşleriniz için detaylı bilgi alabilmek adına firmamızla ulaşıma geçebilirsiniz.

Koltuk Yıkama Şirketi Etiketlerimiz:

koltuk yıkama şirketi, koltuk yıkama şirketleri, koltuk temizliği, istanbul koltuk yıkama şirketi, koltuk temizlemekoltuk yıkama firmalari, koltuk yıkama firması

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Site Ekle |Online Alış Veriş Merkezi | Web Site Ekle |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir