İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

insaat-sonrasi-temizlik-sirketi

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Net Temizlik Şirketler gurubu olarak tüm İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında inşaat sonrası temizlik şirketi firması olarak ev,ofis,villa,işyeri, mağaza gibi meskenlere inşaat sonrası temizliği hizmeti sunmaktayız. Profesyonel kadromuz ile siz değerli tüketicilerimize kusursuz bir hizmet sağlamak adına ucuz ve kısa zaman dilimizde hizmet vermekteyiz. Satın almış olduğunuz yeni ev,ofis veya kiraladığınız konut, hane’lerin inşaat sonrası temizliği‘ni çok cuzi rakamlara profesyonel olarak güçlü bir ekip çalışması ile yapmaktayız. İnşaat zamanında kalan toz,kir ve lekerin ortadan kalkması ortamın son derece hijyene bağlanması ve görselliğin ön plana çıkması için büyük bir gayretle çalışmaktayız.

insaat-sonrasi-temizlik-firmasi

İnşaat Sonrası Temizliği

Güler yüzlü ve uzman kadromuz, geniş servis ağımız ile günün her saatinde siz değeli tüketicilerimize inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet dalında oldukça tecrübe sahibi olmamız vede almış olduğumuz güçlü referanslar bizi bu sektörde ilk sıralara getirmektedir. Her geçen gün büyüyen metropol dediğimiz bu kentte siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetini almak adına sergilediğimiz inşaat temizlik hizmeti’ni son derece kusursuz olarak en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız.

insaat-sonrasi-temizligi

İnşaat Sonrası Temizlik’te Neler Yapılmaktadır.!

Tüketici ile randevulu bir sistemde görüşme sağlandıktan sonra ekip liderimiz öncelikle inşaat sonrası temizliği yapılacak mekanda gerekli keşifler yaparak ücret ve zaman dilimini hazırlar. Expertiz raporu dediğimiz bu keşifte alanda çalışacak personel sayısı işin maliyeti ve zaman hesaplanarak yapılacaklar not edilir. Anlaşma sağlandıktan sonra işe başlanır.

insaat-sonrasi-temizlik-sirketleri

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır. ?

Ekip liderinin yönlendirmesi ile alanda bulunan çöp veya diğer moloz diye adlandırdığımız cisimler kaldırılarak çalışma alanı gerçekleştirilir. Mekandaki camlar içli dışlı silinerek tavandan zemine kadar ince bir temizlik yapılır. Duvarda bulunan prizler dahil olmak üzere aydınlatmalara ve temizliği yapılacak yerdeki mobilya vede kapılar dahil detaylı olarak temizlenir. Buharlı makine ve zemin için parlatma gerekliyse bunlar gerçekleştirilir. Temizlikte kullanmış olduğumuz özel temizlik maddeleri dökülerek ortam son derece hijyenik olmaktadır. İnşaat Sonrası temizliği yapılan mekanın mümkün olduğu kadar görselliği ön plana çıkartmak için uzman kadromuz gayretle çalışmaktadır. İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri firmamızın referansları oldukça yüksektir. Ayrıca doğalgaz petek ve boruları ince temizlenerek mümkün olduğu kadar hızlı bir çalışma ile hem vaktinizi hemde paranızı kurtarmaktayız. İnşaat Temizliği yapılan alanın resimleri çekilerek sorunsuz olarak siz değerli tüketicilerimize sunulmaktadır.

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Telefonumuz :0850 304 63 78

İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Etiketlerimiz:

inşaat sonrası temizlikinşaat sonrası temizliğiinşaat sonrası temizlik şirketiinşaat sonrası temizlik şirketleriinşaat sonrası temizlik firmasıinşaat sonrası temizlik firmalarıinşaat sonrası temizlik hizmetiinşaat sonrası temizlik hizmetleriinşaat sonrası temizlik fiyatıinşaat sonrası temizlik fiyatlarıinşaat sonrası temizlik şirketi istanbul, istanbul inşaat sonrası temizlik şirketi

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Kombi Yetkili Servisi |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir