Halı Yıkama Şirketi

hali-yikama-firmasi

Halı Yıkama Şirketi

Halı yıkama işi halı dokuma tarihi ile aynı olup o tarihlerden günümüze kadar ev hanımları tarafından yapılmakta. Ev hanımlarının iş hayatına aktif olarak katılmaları ile birlikte şehirleşme ve toplu konut alanlarının çoğalması yerel yönetimlerin sokakta halı yıkama işine yasak getirmesi ile halı yıkama sektörü doğmuştur. Sektör çok kısa sürede hızlı gelişme katederek teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı ve makineleştirme başarmıştır. Ülkemizde halı yıkama da gerekli olan tüm makine ekip ve ekipman üretiminde ciddi gelişme kaydetmiş olup dünyanın her bölgesine halı yıkama makinası ihracatı yapmayı başarmıştır.
Net Group halı yıkama olarak verdiğiniz halının türüne göre tam otomatik bilgisayarlar yardımı ile milas halılarınızı en ufak hasar almadan rahatça geri alabilirsiniz. Billur halı yıkama milas halı yıkama konusunda da uzmanlaşmış purofosyonel hizmet sunmakta Bu sebeplere dayanarak firmamız işinde çok iyi gelişmiştir ve müşterilerimizin güvenini oldukça iyi kazanmıştır. Firmamız en güvenilir hizmeti sunarak müşterileri memnun etmektedir.bir işin devamlılığı için müşteri memnuniyeti nin şart olduğunun bilinci ile geleceğe daha temiz daha emin adımlarla devam etmektedir.
Servisimize verdiğiniz tüm halı türlerini hiç bir insan eli değmeden tamamı otomatik bilgisayarlardan oluşan cihazlardan oluşmaktadır ve böylece bu halılarınız hasar almadan güvenilir, hijyenik ve en temiz haliyle size sunulmaktadır.
Fabrikalarımız da halı yıkama yaparken halılarınıza hiç bir zarar gelmeden sorunsuzca teslim alabilme şansını sizlere sunmaktayız. Bünyan halı yıkama yapıldıktan sonra halılarınızı özel kılıflara koyarak halınızı kötü ve nem kokularından önlemiş oluyoruz. Bu kılıflar sayesinde halınızı adresinize kadar en ufak hasar almadan ve koku yaymadan size teslim ediyoruz ve halılarınız güven ve hijyen içerisinde sizlere tekrar sunuluyor. Net Group halı yıkama fabrikası sadece halı yıkama ve temizlik hizmeti vermektedir. Net Group halı yıkama bahçelievler halı yıkama fabrikalarından farkı, kaliteli ve profesyonel halı yıkama hizmeti vermesidir.

hali-yikama-sirketi

Halı Yıkama Şirketleri

Halı ve kilimler insanlık tarihinde önemli bir yer tutmaktadır. Halı dokumacılığı ilk olarak Orta Asya Türkleri tarafından başlatılmış olup Anadolu Selçuklu İmparatorluğu döneminde çok gelişmiş Türkiye Selçuklu İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde çok önem kazanmış bölge ülkelerinde de çok hızlı bir şekilde yayılmıştır. Tüm dünyada ve Türkiye de önemli bir meslek olarak devam etmektedir.

Net Group halı yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız. Halılarınız fabrikaya geldiğinde ilk iş olarak cinslerine göre gruplarına ayrılır. Toz alma makinesinden geçirilerek tozlarından temizlenir. Halının cinsine uygun şampuan ve yıkama tekniğiyle yıkanır ve durulanır.Santrifüj makinesiyle su ve kirlerden tamamen arındırılır. Hijyenik ve izole edilmiş kurutma odalarında kurutularak 24 saat gibi kısa sürede halılarınız kullanıma hazır hale gelir.Son olarak paketleme makinesinden geçirilen halılarınız son kontrolleri yapılıp parfümlenerek siz değerli müşterilerimize teslim edilmek üzere halı rafına yerleştirilir.

Halı Yıkama Firması

Net Group halı yıkama halılarınızı yıpratmayan temizleme ürünlerini halı yıkama şampuanı satan güvenilir firmalardan elde edilmektedir.Yaz kış güven içerisinde hizmet veren Net Group halı yıkama firmamız elemanlarının tecrübesi ve güvenilir temizleme ilkeleri ile sizlere % 100 garanti verecek temizleme ilkeleri ile temizleme gerçekleştirilmektedir. Kendini kanıtlamış bir firma olarak sizlere en hızlı ve tecrübeli elemanlarımızla halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İlkelerinden ödün vermeyen bir firma olarak en iyisini diyebileceğiniz Net Group halı yıkama firmamızdan aldığınız halı yıkama hizmeti sayesinde yüz güldürücü sonuçlar alabileceksiniz. Halılarınızda birikmiş kirlerden arınma hizmetini gerçekleştirecek olan firmamız tam otomatik makineleri,toz alma ve paketleme makineleri , kurutma odaları ve güler yüzlü çalışkan elemanları, gelişen tecrübe anlayışı ile siz değerli müşterilerini memnun etmek adına hizmet taleplerinizi beklemektedir.

hali-yikama

Halı Yıkama Şirketi Etiketlerimiz

halı yıkama, halı yıkama şirketi, halı yıkama şirketleri, halı yıkama firması, halı yıkama firmaları, istanbul halı yıkama şirketi, halı yıkama firması istanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir