Yakuplu Ev Temizlik Şirketi

net-temizlik-sirketleri

Yakuplu Ev Temizlik Şirketi

Yakuplu Ev Temizlik Şirketi olarak tüm uzman kadromuz ve geniş servis ağımız ile İstanbul Yakuplu semtinde ev temizliği ev yangın sonrası, ev tadilat sonrası, ev inşaat sonrası temizlik hizmetlerini yapmaktayız. Profesyonel Kadromuz ile her geçen gün hızla büyüyen temizlik şirketi firmamız siz değerli tüketicilerimize daha kaliteli bir hizmet sağlayabilmek adına üstün bir çaba ve gayretle çalışmaktadırlar.

ev temizlik

Yakuplu Ev Temizlik Şirketleri

Net Temizlik şirketler gurubu olarak biz, siz değerli tüketicilerimizin daha kaliteli ve kusursuz bir temizlik hizmeti alması adına tüm çaba ve gayretlerimiz ile çalışmaktayız. Sergilemiş olduğumuz üstün temizlik hizmetimiz hep bu yöndedir. Piyasada bulunan bazı ev temizlik şirketleri’nde malesef hiçbir resmiyet bulunmayıp sözde temizlik hizmeti sunmaktadırlar. Bu tür ev temizlik şirketleri’nden mutlaka uzak durulmalı, ev temizlik hizmeti alınmamalıdır.

Yakuplu ev temizlik şirketi denilince ilk akla gelen temizlik firmamız siz değerli tüketicilerimize üstün hizmet sunabilmek adına çalışmalarına devam etmektedirler. Ayrıca yakuplu ev temizlik şirketi bünyemizde çalışan temizlik personelimiz tamamen işlerine bağlı dürüst güleryüzlü ve güvenilir ekiplerdir.

Firmamız tamamen resmi çalışmakla beraber TSE Standartlarında hizmet sunmaktadır.

Yakuplu Ev Temizlik Şirketi

Yakuplu ev temizlik şirketi firmamızda yakuplu ev temizliği hizmetimiz uzman ekip çalışmamızla kısa zaman ve ucuz fiyatlar ile yapılmaktadır. Yakuplu ev temizlik şirketi firmamız diğer firmalardan oldukça hesaplı ve profesyoneldir. Almış  olduğumuz sağlam referanslar siz değerli tüketicilerimizin bu konudaki hassasiyetlerini ortaya koymaktadır.

Yakuplu Ev Temizlik Şirketleri

Yakuplu ev temizlik şirketleri denilince önceliğini her zaman müşteri memnuniyetine dayatan firmamız sunmuş olduğu hizmetlerle yapılan ev temizlik işini gayet doğru ve düzgün bir şekilde yapmaktadır. Yakuplu ev temizliği işinde oldukça deneyimli ekiplerimiz kaliteli bir hizmet sunabilmek adına yoğun bir gayret ve çaba harcamaktadırlar. Ev temizliği hafife alınmaması gibi görsellik açısından da gayet önemli bir hizmet olduğunu belirterek işimizi profesyonelce yapmaktayız. yakuplu ev temizlik şirketleri firmamızdan bu hizmet branşı ile daha önceden yaptığımız işlerden alınan sağlam referanslar bizleri ev temizliğinde gerçekten vazgeçilmez hale getirmektedir.

Yakuplu Ev Temizlik Firması

Yakuplu ev temizlik Firması alanında oldukça yüksek kapasitede tamamen işinin ehli profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Sunmuş olduğumuz ev temizlik hizmetleri neticesinde almış olduğumuz sonuçlardan oldukça memnun kalmamız siz değerli tüketicilerimizin bizleri ısrarla tavsiyesi üstünedir. yakuplu ev temizlik firması, sunmuş olduğumuz hizmet branşlarımızdan ilk önce gelenidir. Yakuplu bölgesinde ev temizliği hizmetimiz temizlik personelinin başarılı çalışmalarından sadece bir tanesidir.Daha sayamadığımız branş ve yazmadığımız referanslarımız ile müşteri memnuniyeti bizim için gerçekten ilk plandadır.

temizlik-firmasi

Yakuplu Ev Temizliği Günlük Bayan Personel

Net Group şirketler gurubu olarak Yakuplu semtinde ev temizliği için günlük bayan temini yapılmaktadır. Temizliğe gelen bayan temizlik personeli sabah başlayarak akşama kadar bitene dek temizliğini sürdürür. Tamamen profesyonel ve güvenilir bayan günlük personelimiz işini ehli ile yapmaktadır. yakuplu günlük ev temizliği bayan personel için lütfen firmamız ile görüşüp istediğiniz günde randevu alabilirsiniz. Yakuplu bayan ev temizlikçi personelimiz alınan randevu gününe hazır olarak işe başlamaktadır. Günlük temizliğe gelen tek bayan personelimizin temizlik malzemelerini tüketici karşılamaktadır. Bayan personelimiz oldukça yüksek tecrübeye sahip olması ve alanında sayısız referanslarla iş bitirici olması siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetini artırma yolunda yapılan bir hizmettir.

Ev Temizlik Hizmeti Pratik Bilgiler !

Siz Değerli Tüketicilerimiz Aşağıdaki Maddelemiş olduğumuz işleri sırasıyla yaparak evinize hijyen ve temizlik katabilirsiniz. Biz temizlik şirketleri olarak tüm detaylarıyla bu hizmetlerin ötesinde çalışmaktayız.

1. Yer Zeminde Bulunan Tahtalar, Parkeleriniz Temiz ve Şık Görünsün
Temiz yer tahtalarının ve parkelerin en büyük düşmanlarından biri de sudur. Yerdeki küçük lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silin. Zeminin anında pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.
2. Duvar Kağıdı Lekeleri Çıkartma
Duvar kağıdı üzerindeki kurşun kalem, parmak izi ve kir lekelerini deterjanla silmeye kalkışmayın. Bu lekeleri bir silgiyle silerek kağıtlarınızı temizleyebilirsiniz.

3. Eviniz Mis Gibi Koksun

Evinizin güzel kokması için yer silme suyuna birkaç damla parfüm damlatmanız yeterli olacaktır. Evinizin uzun süre mis gibi koktuğunu göreceksiniz.

4. Çıkmayan Cam Lekeleri ve Temizliği

İnatçı cam lekelerinden kurtulmak sandığınız kadar zor değil. Sakın bu lekeleri tel veya benzeri cisimlerle çıkarmaya çalışmayın. Orlonbez üzerine krem deterjan dökerek temizleyin. Böylece camı çizmemiş olursunuz. Ayrıca pencere camlarınızı pırıl pırıl yapmak için temizlik suyuna bir tutam tuz ilave edip camları bu su ile de silebilirsiniz.

5. Kapı Çerçeve Temizliği
Ellerinizin beyaz veya açık renge boyanmış kapı ve tahtalar üzerinde nasıl kötü izler bıraktığını bilirsiniz. Tahta eşyalar böyle kirlendiği zaman yapacağınız işlem şundan ibaret: Çiğ bir patatesi ortadan ikiye bölün ve lekeli bölgeye hafifçe sürün. Lekeler yok olacak ve ahşap eski haline dönecektir. Ayrıca tahta eşyayı temizlemek için iki çorba kaşığı çayı kaynar su içine atın. Su soğuduktan sora renkli kapı veya tahta eşyayı sünger yardımıyla bu su ile iyice yıkayın. Yumuşak bir bezle de kurutun.

6. Dolap ve Mobilya Çekmeceleri Temizliği
Eğer çekmecelerinizi temizlerken içini boşaltmak istemiyorsanız, elektrik süpürgenizin ucuna ince çorap geçirin. Böylelikle tozları kolay yoldan temizlemiş olursunuz.

7. Detaylı Banyo Tuvalet Temizliği
Önce çöp kutularını boşaltın. Ardından yerde ve köşelerde birikmiş kirleri, dökülmüş saç ve tüyleri süpürün. Klozeti ve musluğunuzu dezenfektan ürünle temizleyin. Musluğu temizlerken yanındaki aparatları da unutmayın. Son olarak da fayansları, duvarları ve tavanı silerken bütün iz ve kirleri çıkardığınızdan emin olun. Önce su tutup daha sonra kurulayarak daha kesin bir sonuç almanız mümkün. Son olarak banyonuzda bulunan aynaları temizlemeyi de ihmal etmeyin.

8. Parlayan göz alıcı Fayaslar
Banyo fayanslarınızın parlamasını istiyorsanız, onları sık sık temizlemeniz gerekir. Banyonuzdaki fayans ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi kolaylaştırır. Temizlik yaparken mikrop öldürücü ürünler iyi birer seçim olacaktır. Ancak bu ürünleri kullanırken banyonuzun kapı ve pencerelerini açık bırakın ki, soluduğunuzda sağlığınıza zarar vermesin.

9.Mis Kokulu ve Hijyenik Ev Temizliği
Evinizin her zaman güzel kokmasını istemez misiniz? Kim istemez ki! Bunun için yapacaklarınız çok basit. Ancak öncelikle nasıl bir koku istediğinize karar vermiş olmanız gerekiyor. Lavanta, vanilya ya da turunçgillerin farklı etkileri var. Vanilyalı oda spreyleri ya da mumlar evinize huzurlu bir hava katar. Özellikle girişe kokulu mum koymak iyi bir fikir. Turunçgiller mutluluk hormonlarını etkiler. Portakal kabuğunu sehpa üzerine koyup yanına küçük bir mum yakarsanız, etrafa kokusu hemen yayılır. Lavantanın
ise rahatlatıcı etkisinden faydalanmak için boş bir sprey kutusunun içine kaynar su ve lavanta yaprakları atarak bu doğal spreyi hemen istediğiniz odalara sıkabilirsiniz.

Yakuplu Ev Temizlik Şirketi Etiketlerimiz:

yakuplu ev temizlik şirketi, yakuplu ev temizlik şirketleri, yakuplu ev temizlik firması

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Site Ekle |Online Alış Veriş Merkezi | Web Site Ekle | Boya Badana Firması |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir