Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

insaat-sonrasi-temizlik-sirketi

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi

Net Temizlik Şirketler gurubu olarak Sultangazi semtinde uzman ve profesyonel kadromuz ile ucuz fiyatlarla sultangazi inşaat sonrası temizlik şirketi hizmeti sunmaktayız. Sultangazi inşaat sonrası temizlik firması olarak ev,ofis,villa,işyeri, mağaza gibi meskenlere inşaat sonrası temizliği hizmeti sunmaktayız. Profesyonel kadromuz ile siz değerli tüketicilerimize kusursuz bir hizmet sağlamak adına ucuz ve kısa zaman dilimizde hizmet vermekteyiz. Satın almış olduğunuz yeni ev,ofis veya kiraladığınız konut ve hane’lerin inşaat sonrası temizliği‘ni çok ucuz rakamlara profesyonel olarak güçlü bir ekip çalışması ile yapmaktayız. İnşaat zamanında kalan toz,kir ve lekerin ortadan kalkması ortamın son derece hijyene bağlanması ve görselliğin ön plana çıkması için büyük bir gayretle çalışmaktayız.

insaat-sonrasi-temizlik-firmasi

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizliği

Güler yüzlü ve uzman kadromuz, geniş servis ağımız ile günün her saatinde siz değeli tüketicilerimize sultangazi inşaat sonrası temizlik hizmeti vermekteyiz. Bu hizmet dalında oldukça tecrübe sahibi olmamız vede almış olduğumuz güçlü referanslar bizi bu sektörde ilk sıralara getirmektedir. Her geçen gün büyüyen metropol dediğimiz bu kentte siz değerli tüketicilerimizin memnuniyetini almak adına sergilediğimiz inşaat sonrası temizlik hizmeti’ni son derece kusursuz olarak en ince ayrıntısına kadar yapmaktayız.

insaat-sonrasi-temizligi

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik’te Neler Yapmaktayız.!

Tüketici ile randevulu bir sistemde görüşme sağlandıktan sonra ekip liderimiz öncelikle sultangazi inşaat sonrası temizliği yapılacak mekanda gerekli keşifler yaparak ücret ve zaman dilimini hazırlar. Expertiz raporu dediğimiz bu keşifte alanda çalışacak personel sayısı işin maliyeti ve zaman hesaplanarak yapılacaklar not edilir. Anlaşma sağlandıktan sonra işe başlanır.

insaat-sonrasi-temizlik-sirketleri

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır. ?

Ekip liderinin yönlendirmesi ile alanda bulunan çöp veya diğer moloz diye adlandırdığımız cisimler kaldırılarak çalışma alanı gerçekleştirilir. Mekandaki camlar içli dışlı silinerek tavandan zemine kadar ince bir temizlik yapılır. Duvarda bulunan prizler dahil olmak üzere aydınlatmalara ve temizliği yapılacak yerdeki mobilya vede kapılar dahil detaylı olarak temizlenir. Buharlı makine ve zemin için parlatma gerekliyse bunlar gerçekleştirilir. Temizlikte kullanmış olduğumuz özel temizlik maddeleri dökülerek ortam son derece hijyenik olmaktadır. Sultangazi inşaat Sonrası temizliği yapılan mekanın mümkün olduğu kadar görselliği ön plana çıkartmak için uzman kadromuz gayretle çalışmaktadır. Sultangazi inşaat Sonrası Temizlik Şirketleri firmamızın referansları oldukça yüksektir. Ayrıca doğalgaz petek ve boruları ince temizlenerek mümkün olduğu kadar hızlı bir çalışma ile hem vaktinizi hemde paranızı kurtarmaktayız. İnşaat Temizliği yapılan alanın resimleri çekilerek sorunsuz olarak siz değerli tüketicilerimize sunulmaktadır.

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik Şirketleri Telefonumuz : 0850 304 63 78

Sultangazi İnşaat Sonrası Temizlik Şirketi Etiketlerimiz:

sultangazi inşaat sonrası temizlik şirketisultangazi inşaat sonrası temizlik şirketleri

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Site Ekle | Boya Badana Ustası | Temizlik Şirketi | Ev Temizlik Firması |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir