Maçka Ofis Temizlik Şirketi

ofis-temizligi

Maçka Ofis Temizlik Şirketi

Net Temizlik Tüm istanbul’ Maçka semtinde uzman kadromuz ile ofis temizliği hizmetinde profesyonel olarak çalışmaktadır. Siz değerli tüketicilerimizin daha iyi bir hizmet alması adına üstün bir gayretle çalışmaktayız. Maçka Ofis temizliği denilince biz bu hizmeti 2 aşamada sergilemekteyiz.Bunlardan ilki dolu (eşyalı) ofis temizliği ve diğeri ise boş ofis temizliği’dir.

Ofis Temizliği’nde Neler Yapmaktayız. !

Öncelikle Hizmet Branşlarımızın ilk başında gelen bu sektör ofis temizlik sirketi dediğimiz genel temizlik dalı diğer temizlik hizmetlerimizden daha ayrı ve farklıdır. Biraz daha fazla uğraş ve zaman isteyen bu branşımızda bizler siz değerli tüketicilerin referanslarını almak için üstün çaba sarfetmekteyiz. Ortaya çıkacak olan temizlik işinin kusursuz ve problemsiz beğeni alması için uğraş vermekteyiz.

Maçka Ofis temizlik şirketleri piyasada çok olmasına rağmen bir çok müşteri tarafından beğenilmemekte ve üstüne türlü şikayetlerini bildirmektedirler.Biz işimizi son derece titizlikle ve önemle yapmaktayız.

Ofis temizliği çalışmalarımızı maddelersek aşagıda örnekle gösterelim.?

 1. Ofis Temizlik yapılacak mekanın boş veya dolu olması (Fiyat ve Zaman) bakımından..
 2. Temizliği yapılacak ofis’in metrekaresi
 3. Ofis de bulunan cam sayıları
 4. Hesaplı ve Kısa zaman diliminde teslimat.

  Ofis Temizliği Nasıl Yapılır .!

  Öncelikle oturmakta olduğunuz veya yeni oturacağınız ofis’in genel temizliği öncesinde ekiplerimiz ekip şefi tarafından yönlendirilirler.Mekanda bulunan camların temizliği için personelimiz işe başlar, mutfak dolapları ve camlar için diğer personelimiz devreye girer. Eyer var ise Banyo ve tuvaletler Tavandan zemine kadar kusursuz olarak temizlenir. Mermerler dahil detaylı temizlenerek iç mekanda bulunan kapılar dahil silinir. Ortam İnce temizlik dediğimiz ummalı bir çalışmayla temizlenip dezenfekte edilir. Yerlerde varsa harç ve boya lekeleri kazınır kapı tozluklara varana kadar silinip temizlenir. Ekip lideri işe başlamadan önce mekanın eski hali diye adlandırdığımız öncesi ve sonrası fotoğraflarını çekip siz değerli tüketicilerimize sunar.İş bitiminde her yer ayrı ayrı kontrol edilerek teslimatı gerçekleştirilir.

  Yukarıda saymış olduğumuz ofis temizlik işinde ki hizmetlerimizden sadece görünen kısımlardır, haricinde mekanda bulunan doğalgaz borularının temizliği, dış kapı önü ve kapı menteşeleri temizliği, tuvalette bulunan klozet temizliği, ofis eşyalı ise demir baş eşyaların da yüzey temizliği dolaplar vs. temizlik yapılmaktadır.

  Biz profesyonel kadromuz ile kusursuz hizmet sunmaktayız.

  ofis temizliği

  Ofis Temizliği

  Yaptığınız iş ne olursa olsun, çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Çalıştığınız ortamın temiz ve düzenli olması başta sağlık açısından yarar sağlayacaktır. Ayrıca temiz ve düzenli bir ortamda çalışmak, pozitif koşullar nedeniyle çalışma performansını da artıracaktır.
  Birçok iş yeri temizliğini kendi elemanlarına yaptırır. Ancak o insanların uzmanlık alanı temizlik olmadığı için çoğu zaman bir temizlik firması tarafından yapılan temizlik ile bir tutulamaz.
  Ofisinizin, büro’nuzun rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle, siz değerli müşterilerimizin istekleri değerlendirilerek en üst kalitede hizmet sunarak yapılmaktadır.
  Ayrıca sürekli mesaiye gelebilecek tecrübeli temizlik elemanları da istihdam etmekteyiz.

  Ofis Hizmet Detaylarımız
  Camların ve duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve tuvaletlerin ovulup temizlenmesi, zemin temizliği, merdivenlerin, asansörün temizliği.
  Sadece bir defaya mahsus, günlük, haftalık, aylık veya sözleşmeli olmak üzere temizlik hizmet süresini belirleyebilirsiniz.
  Net Group Temizlik Şirketi olarak sizlere, eviniz gibi tertemiz bir ortam sunmaktayız.

  Etiketler : maçka ofis temizliği, maçka ofis temizlik şirketi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir