Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

yangin-sonrasi-temizligi

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Şirketi

Net Temizlik şirketler gurubu olarak halkalı yangin sonrasi temizlik işinde oldukça başarılı bir hizmet vermekteyiz. Siz değerli tüketicilerimizin yangına maruz kalmış ev, ofis, daire, villa, bina, işyeri, okul, hastane, fabrika vs. mekanların uzman ve özellikle bu alanda kendini yetiştirmiş profesyonel personellerimiz sayesinde ucuz ve kısa zaman diliminde beklediğiniz halkalı yangın sonrası temizlik hizmeti‘ni sunmaktayız.

Bizler çalışan personelimizi siz değerli tüketicilerimizin beklentilerini daha iyi bir sonuç alabilmek adına gerekli eğitimler ve alandaki tecrübe sahibi olduktan sonra sertifika sahibi yapıp, yangın sonrası uzman temizlik personeli haline getirmekteyiz.Bizler işimizi doğru ve düzgün olarak yapmaktayız.

Piyasada bulunan sözde rakiplerimiz halkalı yangin sonrasi temizlik sirketleri sizlere boş vaatler sunup yüksek fiyatlar çekip boşuna zamanınızı (vaktinizi) harcayabilirler.Bu tür şikayetleri sürekli olarak duymaktayız. Lütfen bizden fiyat ve görüş almadan kesinlikle başka bir yerden fatih yangın temizlik firmasi‘nı aramayınız.!

Tüketicilerin isteği doğrultusunda kaliteyi ön planda tutan firmamız, gerek giyim kuşamı ile gerekse müşteri diyaloğu ile siz değerli tüketicilere yangin sonrasi temizlik işinde kaliteyi ve memnuniyeti sunarak başarıyı hedeflemiştir.

Çoğu insanların yanlış bildiği bir doğru vardır, oda şuki yangın sonrası temizlik sirketi denilince akla ilk gelen sıradan insanların evinize veya iş yerinize gelerek ortamdaki tozları, isli yerleri vs. silip süpürüp yüksek paralar alıp gitmesidir.

Evet birçok insan temizlik şirketi firmalarını hep bu şekilde yargılamıştır. Peki doğrusu nedir ve nasıldır.?

İşte bu soruya firma olarak yaptığımız işlerle almış olduğumuz referanslarla cevap vermekteyiz.

yangin-sonrasi-temizlik-sirketi

Yangın için Korunma Yöntemleri ve Alınacak Önlemler !

Bulunduğunuz ortamdaki ev, iş yeri, ofis, villa, fabrika vs. yerlerde çatlamış, hatalı inşa edilmiş veya dolmuş bacalar yangın nedeni olabilir.Bacalar her yıl mutlaka devamlı olarak temizlenmelidir,Tavan arası ve bodrumlar temiz tutulmalıdır,Yanıcı maddeler evinizin veya iş yerinizin uygun bir yerinde saklanmalıdır, Soba, kalorifer ve mutfak ocaklarından çıkabilecek yangınlara dikkat edilmelidir,Çocukların ateşle oynamalarına engel olunmalıdır, Sigara içilmemesi gereken yerlerde bu kurala mutlaka uyulmalıdır, Kaynak ve kesme işlemlerinde çok dikkatli olunmalıdır. Elektrik donanımına ehliyetsiz kişiler el sürmemelidir,LPG tüplerinin bulunduğu mutfak ve banyolar sürekli havalandırılmalıdır, Unutmayın yangına karsı korunmak ucuzdur. Evinizde ve iş yerinizde yangına karşı önlemler almak sanıldığı kadar pahalı değil, aksine ucuzdur. Üstelik yangına karşı korunma cihaz ve donanımları yüksek nitelikte ve sağlam olarak üretildikleri için uzun ömürlüdür ve yıllarca hizmet verebilirler. Yangın alarım dedektörleri gibi sinyal uyarıcı mekanizmaların kullanılması tavsiyelerimiz arasındadır.

Yangın asla ihmale gelmeyecek bir olaydır.! Özellikle çocuk ve yaşlı insanların can güvenliği ilk önce gelen unsurlar arasındadır. Halkımızın sürekli bu tür olaylardan bilinçli olduğu gözüksede yangin esnasında yapılan yanlış hareketler ve yangına yanlış müdahale bulunmak can kaybı ile sonuçlanabilir. Benim başıma gelmez demeyin, Yangın birden ihmal üstüne yada kaza sonucu meydana gelen bir olaydır.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Firması’nın Görevleri. ?

Temizlik şirketleri özellikle yangin sonrasi temizligi‘ni esas alarak önceliği hep bu branş olmuştur. Tabi bir diğeride su baskini sonrasi temizlik hizmeti‘dir. Yangına maruz kalan konut, hane, meskenlerden ölü yada yaralı olmaması temennisi ile çıktığımız bu yolda firmamız siz değerli tüketicilerimize her zaman için düşük fiyat ve mümkün olduğunca kısa zaman dilimi yaratmaya çalışmaktadır.yangin sonrasi temizlik sirketi bölgede öncelikle analiz yapar, bu analiz şu şekildedir: Mekanın zarar gören boya badana işlemleri, demirbaş eşyalar, taşınmazlar, mevcut olan kapı, cam, duvar hasar gören yerler tek tek not edilir.Bu çizelgeye göre ortamda çalışacak personel sayısı ve iş bitim tarihi, ve fiyatlandırma meydana çıkar.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır. ?

Ekip liderinin yönlendirmesi doğrultusunda yangin sonrası temizligi‘nde çalışan personel öncelikle mekanın yangından zarar gören yerleri atıkları toplayarak işe başlarlar, Sonrasında görev dağılımı yapılarak örneğin, gerekiyorsa eyer duvarcı ustası, boyacı ustası görevlerine başlarlar haricinde tadilat ve dekorasyon gerekli ise diğer bir taraftan buda uzman kadromuz ile yapılır.Yangının çıktığı merkez esas alınarak tüm yerler ince temizlik dediğimiz hizmet ile detaylı olarak temizlenir.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Ne Kadar Zaman Sürer. ?

Kesin bir saat söylemek uygun değildir. Mekana göre ev, işyeri gibi yerlerin bulunduğu yükseklik metrekare vs. hesaplanır. Keşif esnasında ekip liderimizin yazmış olduğu yapılacaklar listesi göz önünde bulundurarak zaman hesaplanır.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Fiyatları Nedir. ?

Öncelikle yanan yerin metrekaresi, çalışacak personel sayısı, tüketicinin aciliyeti göz önünde bulundurularak hesaplanır.Ama emin olunki alabileceğiniz en iyi uygun teklifi firmamızdan başka hiçbir yerde bulamazsınız.

Yangın Sonrası Temizlik’te Tüketicinin Görevleri Nelerdir.?

Yangin sonrasi temizlik‘te tüketicininde görevleri bulunmaktadır. Evet yanlış duymadınız doğru ! Tüketici mekanın nasıl olması gerektiğini önce kendisi sölemeli ve yapılan işçiliği yerinde görmesi onun menfaatinedir. Sürekli olarak duymuş olduğumuz ve karşılaştığımız şikayetlerden bir kaç örnek vermek gerekirse şöyle başlayalım : Duvar rengi çok açık olmuş keşke koyurenk olsaydı ! Şuraya alçıpan istemiştik keşke duvar örseydik ! gibi şikayetleri ortadan kaldırmak için işin başında durmanızı ve personelin ne zorluklar çekip hakkını kazanmasını izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yangın Sonrası Detaylı temizlikte ev dekarasyonunda yapmak istediğiniz değişiklikler varsa bunlarda göz önünde bulundurulup yapılır. Siz değerli tüketicilerimizin referanslarını alabilmek için büyük bir uğraş sergilenir.

yangin-sonrasi-temizlik-firmasi
Yangın Esnasında Yapılması Gerekenler Nelerdir ?

Yangın esnasında yapılması gerekenleri maddelersek şu şekilde dir:

1. Öncelikle Asla telaşlanmayınız,

2. Bulunduğunuz yerde yangın ihbar düğmesi var ise ona basınız,

3. İtfaiye’ye telefon ediniz, 110

4. Yangın adresini en kısa ve doğru şekilde mutlaka bildiriniz,

5. Mümkünse yangının cinsini (Bina, benzin, araç vb) detaylarını da bildiriniz,

6. Yangını çevrenizdekilere duyurunuz,

7. İtfaiye gelinceye kadar yangını söndürmek için elde mevcut
imkanlardan yararlanınız,

8. Yangının yayılmasını önlemek için kapı ve pencereleri kapatınız,

9. Bunları yaparken kendinizi ve başkalarını tehlikeye atmayınız,

10. Görevlilerden başkasının yangın sahasına girmesine mani olunuz.

11. Elektrik priz ve kontakları açmayınız, açıksa kapatmayınız.

işte bu maddeleri harfiyen uygulamanızı temenni ederiz.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Firması

yangin-sonrasi-temizlik-sirketleri

Tüm istanbul anadolu ve avrupa yakasında yangın sonrası temizlik hizmeti sunmaktayız.Şirketimiz tamamen resmi olup vergiye tabi olarak çalışmaktadır. TSE Yetki belgeli yangın sonrasi temizlik firmamız oldukça yüksek referanslara sahiptir.

Piyasadaki özel resmi olmayan yangın sonrası temizlik şirketleri ile bizi asla bir tutmayınız. Onlar sizin hem vaktinizi hemde paranızı boşa harcarlar. Sizde öncü ve deneyimli firmamızdan destek alıp hizmet alabilirsiniz.

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Şirketi Telefonu :

 0850 304 63 78

Halkalı Yangın Sonrası Temizlik Şirketleri Etiketlerimiz:

halkalı yangın sonrası temizlik şirketi

halkalı yangın sonrası temizlik şirketleri

halkalı yangın sonrası temizlik firması

halkalı yangın sonrası temizliği

Google Siteler:

Klima Servisi | Kombi Servisi | Düğün Arabası Kiralama |Online Alış Veriş Merkezi | Beyazeşya Servisi | Boya Badana Ustası | Temizlik Şirketi | Kombi Petek Temizliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir