1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bakıcı Hizmeti

Bakıcı Hizmeti

Yaşlı Bakıcı Hizmeti Evde Bakım Hizmeti

Net Group Temizlik şirketleri olarak tüm istanbul Anadolu ve Avrupa yakasında siz değerli tüketicilerimize temizlik sektörü yanı sıra Bakıcı Hizmeti de sunmaktayız. Bakıcı hizmeti sunan personelimiz bayan olup son derece işine bağlı titiz ve profesyonel çalışanımızdır. Evde bakıcı hizmetimiz günlük haftalık ve aylık olarak sizlerin talebi üzerine değişmektedir.

YAŞLI BAKICISI

Yalnız yaşayan anne ve babanıza veya kendinize, yaşlılıktan ötürü yapmakta zorlanılan ağır işleri, getir götür, bulaşık, ev temizliği, ütü, gibi hitmetleri sizin için bir çırpıda halledecek, evinizde veya yazlığınızda sizinle beraber ikamet edecek, adeta sağ kolunuz, bir arkadaşınız ve sizi ailesi gibi sahiplenecek bir yardımcı arıyorsanız yaşlı bakıcı ve yardımcı hizmeti servisimiz için bizimle hemen iletişime geçiniz.

NERELERDE HİZMET VERİYORUZ?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında olmak üzere bir çok semte bakıcı hizmeti vermekteyiz.

NEDEN BİZ?

  • Aradığınız bakıcı 1 gün içinde size sunulur.
  • 3 ay içinde 2 kere bakıcı değiştirebilirsiniz.
  • 5.000 kayıtlı CV arasında size en uygun aday titizlikle seçilir.
  • Yabancı uyruklu personellerin hepsi oturma izinlidir.
  • Türk uyruklu personellerin adli sicil ve ikametgâhları size teslim edilir.
  • Personel seçimlerinizde evinize veya iş yerlerinize ücretsiz ve özel servis yapılır.
  • Çalışma Bakanlığından izinli ve İŞKUR’a bağlı kurumsal firma olarak hizmet vermekteyiz.
  • Hizmet verdiğimiz özel ve tüzel kişiler tarafından tam referanslarımız bulunmaktadır.
SİZE EN UYGUN YAŞLI BAKICISINI NASIL BULUYORUZ?

İletişim bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir uzman yaşlı bakıcısının özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 2 tane yaşlı bakıcısı profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, BAKICIDAN MEMNUN KALMAZSAM?

Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde bakıcıdan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.  Bu hizmet uzun zamanlı bakıcı hizmetindedir. Kısa zamanlı günlük veya haftalıklarda geçerli değildir.

ÇALIŞMA MODELİMİZ VE ÖDEME NASIL GERÇEKLEŞİYOR?

Şirketimizden en uygun elemanı aldınız, çalıştırmaya başladınız fakat bir müddet sonra memnun kalmadınız çıksın dediniz veya eleman işi bıraktı bu takdirde size 3 ay içinde 2 tane daha yeni eleman sağlamakla isterseniz şirketimizin yasal zorunluluğunu gösteren bir sözleşme yapıyoruz. Bu sözleşmeyi takiben anlaştığınız ücretin 1 maaş tamamını sizden danışmanlık ücretimiz olarak ve bir kereliğe mahsus olmak üzere talep ediyoruz. Niye size de 1 maaş ödüyorum diye soracak olursanız;  Firmamız İŞKUR tarafından 25.01.2016 tarih ve 825 sayılı izin belgesi ile Özel İstihdam Bürosu olarak faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı Türkiye İş Kanunu gereğince iş arayanlardan menfaat sağlanması ve ücret alınması yasaktır.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?

Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. 0850 304 63 78 – 0212 552 50 00

Uzman Arkadaş ile whatsApp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.(+90 543 823 07 21)


Array

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir